back to homepage

Partneři

Platinový partner

   
Novartis mění budoucnost medicíny s cílem zlepšit a prodloužit lidský život. Jako vedoucí globální farmaceutická společnost používáme inovativní vědecké postupy a digitální technologie k vytváření nových způsobů léčby v oblastech, kde je největší společenská potřeba. Opakovaně se řadíme mezi společnosti, které do výzkumu a vývoje investují nejvíce prostředků. Produkty společnosti Novartis mění životy více než 750 milionů pacientů po celém světě. Stále hledáme způsoby, jak rozšířit  přístup k našim lékům těm, kteří je potřebují. Globálně zaměstnáváme přes 105 tisíc lidí 140 národností. Více informací najdete na www.novartis.com.
   
   
Společnost Roche je celosvětovým průkopníkem v oblasti léčiv a diagnostiky. Díky sloučení předností léčivých výrobků a diagnostických metod pod jednu střechu se Roche stala vedoucím představitelem personalizované zdravotní péče, která má za cíl přizpůsobit léčbu individuálně každému pacientovi tím nejlepším možným způsobem.

Roche je největší biotechnologická společnost na světě vyvíjející skutečně specializované léčivé přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Je také světovou jedničkou v in vitro diagnostice a tkáňové diagnostice nádorů a zastává významnou pozici v oblasti péče o pacienty s diabetem.

Společnost Roche sídlí ve švýcarské Basileji a je aktivní ve více než 100 zemích světa, v roce 2018 investovala téměř 11 miliard švýcarských franků do výzkumu a vývoje.
   
   

 

Zlatý partner

   
Merck je nejstarší farmaceuticko-chemickou společností na světě s historií více než 350 let. Divize Biopharma uvádí na trh inovativní léky na předpis, např. v oblasti neuroimunologických onemocnění.
   

 

 

Stříbrný partner

WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG je farmaceutická společnost s dceřinými společnostmi po celém světě. Tato společnost vyvíjí a prodává biofaktorové přípravky. Biofaktory jsou např. vitamíny, minerály a stopové prvky.

Produktová řada společnosti WÖRWAG Pharma zahrnuje jak přípravky na předpis, tak i volně prodejné produkty a doplňky stravy. Většina produktů, které jsou prodávány výhradně v lékárnách, je užívána k léčbě komorbidit diabetu, jako je neuropatie (poškození nervů), jakož i kardiovaskulárních a neurologických onemocnění.

WÖRWAG Pharma je rodinná společnost, která je vedena Monikou Wörwag a Gerhardem Mayerem. Dr. Fritz Wörwag založil tuto společnost ve Stuttgartu v roce 1971. Její sídlo je v Böblingenu.
   
   

 

Sekretariát sjezdu
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: +420 284 001 444
Fax: +420 284 001 448
E-mail: csns2019@guarant.cz

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.