back to homepage

Partneři

Platinový partner

   
 
   
   
Společnost Roche je celosvětovým průkopníkem v oblasti léčiv a diagnostiky. Díky sloučení předností léčivých výrobků a diagnostických metod pod jednu střechu se Roche stala vedoucím představitelem personalizované zdravotní péče, která má za cíl přizpůsobit léčbu individuálně každému pacientovi tím nejlepším možným způsobem.

Roche je největší biotechnologická společnost na světě vyvíjející skutečně specializované léčivé přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Je také světovou jedničkou v in vitro diagnostice a tkáňové diagnostice nádorů a zastává významnou pozici v oblasti péče o pacienty s diabetem.

Společnost Roche sídlí ve švýcarské Basileji a je aktivní ve více než 100 zemích světa, v roce 2018 investovala téměř 11 miliard švýcarských franků do výzkumu a vývoje.
   
   

 

Zlatý partner

   
Merck je nejstarší farmaceuticko-chemickou společností na světě s historií více než 350 let. Divize Biopharma uvádí na trh inovativní léky na předpis, např. v oblasti neuroimunologických onemocnění.
   

 

 

Stříbrný partner

 
   
   

 

Sekretariát sjezdu
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: +420 284 001 444
Fax: +420 284 001 448
E-mail: csns2019@guarant.cz

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.