back to homepage

Partneři

Platinoví partneři

   
Novartis mění budoucnost medicíny s cílem zlepšit a prodloužit lidský život. Jako vedoucí globální farmaceutická společnost používáme inovativní vědecké postupy a digitální technologie k vytváření nových způsobů léčby v oblastech, kde je největší společenská potřeba. Opakovaně se řadíme mezi společnosti, které do výzkumu a vývoje investují nejvíce prostředků. Produkty společnosti Novartis mění životy více než 750 milionů pacientů po celém světě. Stále hledáme způsoby, jak rozšířit  přístup k našim lékům těm, kteří je potřebují. Globálně zaměstnáváme přes 105 tisíc lidí 140 národností. Více informací najdete na www.novartis.com.
   
   
Společnost Roche je celosvětovým průkopníkem v oblasti léčiv a diagnostiky. Díky sloučení předností léčivých výrobků a diagnostických metod pod jednu střechu se Roche stala vedoucím představitelem personalizované zdravotní péče, která má za cíl přizpůsobit léčbu individuálně každému pacientovi tím nejlepším možným způsobem.

Roche je největší biotechnologická společnost na světě vyvíjející skutečně specializované léčivé přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Je také světovou jedničkou v in vitro diagnostice a tkáňové diagnostice nádorů a zastává významnou pozici v oblasti péče o pacienty s diabetem.

Společnost Roche sídlí ve švýcarské Basileji a je aktivní ve více než 100 zemích světa, v roce 2018 investovala téměř 11 miliard švýcarských franků do výzkumu a vývoje.

 

Zlatí partneři

   
Společnost Biogen vyvíjí a vyrábí inovativní léky pro lidi, kteří žijí se závažnými neurologickými onemocněními. Jako společnost založená vědci, zná hodnotu vědeckého poznání i odvahy nalézat nové cesty.
   
   
Merck je nejstarší farmaceuticko-chemickou společností na světě s historií více než 350 let. Divize Biopharma uvádí na trh inovativní léky na předpis, např. v oblasti neuroimunologických onemocnění.
   
   
Společnost Pfizer je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce 1849 sídlí v New Yorku, USA. Společnost Pfizer byla založena v České republice v roce 1993. Zabývá se výzkumem, vývojem a prodejem humánních léčiv, a to i biologických či vakcín. Provádí také klinická hodnocení nových léků, a to i v České republice. Celos větově zaměstnává více než 90 000 zaměstnanců. Více informací o Pfizer najdete zde: www.pfiz er.cz
   
   

Společnost Sanofi Genzyme byla založena roku 1981 v Bostonu (Massachusetts, USA) a postupně se vyvinula z počáteční malé firmy v jednu z vedoucích světových biotechnologických společností. V současnosti Sanofi Genzyme, zaměstnává téměř 10 000 pracovníků a provozuje činnost ve všech světových regionech. V roce 2011 byla firma Sanofi Genzyme získána formou akvizice společností Sanofi a v současné době těží z oblasti působnosti a prostředků jedné z největších farmaceutických společností na světě, se kterou sdílí společný zájem o zlepšování kvality života pacientů a jejich rodin.

Společnost Sanofi Genzyme se stala synonymem hluboké znalosti v oblasti vzácných genetických onemocnění, označovaných jako lyzosomální střádavá onemocnění (LSD). LSD zůstává i dnes významnou oblastí zájmu naší společnosti. Zároveň jsme však rozšířili záběr naší činnosti i na další vzácná onemocnění, roztroušenou sklerózu, onkologii a imunologii.

V souladu s našimi závazky vůči pacientům usilujeme o rozvíjení silných vztahů s pacientskými komunitami. Sledujeme jejich pohledy a stanoviska, abychom důkladně porozuměli jejich potřebám. Tato spolupráce nám ukazuje cestu v pokračující snaze posouvat hranice rozvoje medicíny a technologií a vyvíjet nové a lepší terapie v oblastech, ve kterých dosud žádná léčba není k dispozici.

 

 

Stříbrní partneři

Naše poslání je jednoduché. Zvýšit počet pacientů léčených v nemocnicích s iktovými centry a optimalizovat kvalitu léčby ve všech existujících iktových centrech. Budujeme globální komunitu iktových center a nemocnic s iktovými centry a naším každodenním cílem je zlepšit kvalitu léčby každého pacienta s CMP. Podpořte nás při dosahování těchto cílů a připojte se k Iniciativě Angels. Dejte životu šanci.

Více informací o Iniciative Angels najdete zde: https://cz.angels-initiative.com/
   
WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG je farmaceutická společnost s dceřinými společnostmi po celém světě. Tato společnost vyvíjí a prodává biofaktorové přípravky. Biofaktory jsou např. vitamíny, minerály a stopové prvky.

Produktová řada společnosti WÖRWAG Pharma zahrnuje jak přípravky na předpis, tak i volně prodejné produkty a doplňky stravy. Většina produktů, které jsou prodávány výhradně v lékárnách, je užívána k léčbě komorbidit diabetu, jako je neuropatie (poškození nervů), jakož i kardiovaskulárních a neurologických onemocnění.

WÖRWAG Pharma je rodinná společnost, která je vedena Monikou Wörwag a Gerhardem Mayerem. Dr. Fritz Wörwag založil tuto společnost ve Stuttgartu v roce 1971. Její sídlo je v Böblingenu.
   

 

 

Bronzový partner

 

 

   

 

Partner kongresových šnůrek

        

Partner navigačního systému

        

Partner WIFI a mobilní aplikace

   

 

 

Sekretariát sjezdu
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: +420 284 001 444
Fax: +420 284 001 448
E-mail: csns2019@guarant.cz

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.