back to homepage

Doprovodná výstava fotografií

Lékaři na cestách

V rámci letošního 33. českého a slovenského neurologického sjezdu bychom rádi uspořádali výstavu fotografií z cest, abychom se potěšili vašimi zajímavými zážitky.  

Jistě je mezi námi mnoho těch, kteří si rádi zachovávají své vzpomínky na služební i soukromé cesty, různé výlety, dovolené anebo poznávací cesty a budou mít chuť se s ostatními o ně podělit.

15 nejkrásnějších/nejzajímavějších fotografií pak bude vybráno, budou vytištěny ve formátu A2 a budou vystaveny po celou dobu sjezdu v prostorách Kongresového centra Praha, kde si je budou moci všichni účastníci prohlédnout.

 

Instrukce k zaslání

Prosím zašlete nám svoje fotografie o velikosti min. 1MB, max. 5MB (v případě potřeby bude autor požádám i o lepší rozlišení), nejpozději do 10. 11. 2019 na CSNS2019-fotozcest@guarant.cz

Počet fotografií je limitován: od jednoho autora přijímáme maximálně 3 fotografie.

 

Dostaneme-li velké množství zajímavých fotografií, plánujeme pak udělat ještě i prezentaci, která se bude promítat o přestávkách v sálech.

Prosím, berte na vědomí, že současně s poskytnutím fotografie dává autor souhlas se zveřejněním své fotografie (výtisk či umístění fotografie do prezentace) bez nároku na jakýkoliv honorář. Vytištěné fotografie budou obsahovat jméno autora, název fotografie, případně místo, kde byla fotografie pořízena a lze připojit i kratší příběh jednou větou… o tyto doplňující informace budou autoři vybraných vítězných fotografií požádáni později.

 

Děkujeme a těšíme se na vaše příspěvky!

 

Sekretariát sjezdu
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: +420 284 001 444
Fax: +420 284 001 448
E-mail: csns2019@guarant.cz

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.